La Veranda

  • Vegan Vegan
    ( 1 review )
Contact
0262-3237755
Find

Sıra Kavaklar Sok. 14 İzmit, Kocaeli, Turkey

100% Vegan and raw food without gluten, sugar, flour, or salt. There's no oven in the restaurant. Open Mon-Sat 9:00am-7:00pm.

Categories: Vegan, All Raw, Turkish

1 Review

First Review by MehmetAk

Levent iZKAN - Edit

La Veranda Canlı Yemek Kutusu programına bir kac aydan beri üyeyiz. Mehmet beyin ilgisi ve acıklamaları bize bu programa olan inancımızı arttırdı ve hemen üye olduk.
İlk paket geldiğinde yemeklerin ceşitliliği sizi şaşırtıyor. Ara oğünlerle birlikte meyve ve şaşırtılacak şekilde tatlılarınız de var. İlk başta tüm yemeklerin tadı tuzu yoktur diye düşündük. Yemeklerin ; sosların ve ozellikle tatlıların:) tadı bizi şaşırttı cünkü genellikle bu tarz yemeklerin tadı olmaz diye biliyorduk ama laveranda tat konusunda uzmanlaşmış ve yeni bir tarz yaratmış. Tüm yemeklerin malzeme detayına özen gosterildiğini fark ediyorsunuz. Sağlıklı beslendiğinizi ilk günden itibaren fark ediyorsunuz. Kendinizi daha zinde hissediyorsunuz ve bende olan uykusuzluğu yok etti. Daha sağlıklı; verimli uyuyorsunuz. Sabahları kalkamayan ben şimdi oalar saatten önce kalkıyorum.
Belki ooğumuz kilo icin bu programla ilgileniyoruz ama inan ki kilo bu programla beraberinde gelen bir şeydir. Vücut sanırım sağlıklı beslenince fazla olan kiloları tutmayı bırakıyor. Ben şahsen 2 ayda 6 kilo verdim; hem de spor yapmadan. Ayrıca bu program size haftada 1-2 defa et yeme kacamak fırsatı veriyor. Zevkle yiyorsunuz ; La Veranda ailesine teşekkürler.
Levent iZKAN

Pros: excelent food, helthy cuisine, good value

Read More

By submitting this post you agree to HappyCow Terms

Link to this page from your site. .
Return to Kocaeli Vegetarian Restaurants & Health Food Store Listings
Business Owners, if you see an unfair review, read this.
Why was my review removed? - details / Review guidelines
Reviews are not endorsed by HappyCow - review terms
Has La Veranda closed, shut down, moved, or changed? Please use the Update Form.
This page has been viewed 1539 times.

Keep HappyCow Growing Strong!

I would like to support