Lacto
Ovo
International
Western
Take-out
Breakfast
Non-veg
Serves meat; vegan options available. Has the vibe of a cozy backyard. Has vegan lasagna, a build-your-own falafel burger, vegan rendang (vegans please inquire to be sure). Open Mon-Tue 08:00-18:00, Wed-Sun 08:00-20:00. In good weather, the terrace is open from 11:00 am.
4 Reviews
First Review by houtskool
Martlybra
Points +41
Niet (meer) zo veel vegan - Edit
Best veel vegetarische maar nauwelijks vegan opties op de kaart. Een voordeel is dat veel producten uit de buurt komen. Ook is het een sfeervolle plek! Helaas wel extra betalen voor plantaardige melk.
Read morePros: Sfeer, Tuin, Lokaal
Cons: Weinig vegan
Guest
CoenraadHeijdemann
Points +937
Vriendelijke eetwinkel met lekkere plantaardige opties - Edit
De ontvangst in deze centraal gelegen gezellige eterij was hartelijk, de bediening vriendelijk, en het eten heerlijk. Ik kom terug!
Read morePros: Vriendelijke bediening, warm welkom, Genoeg vegan keuzes, Heerlijk huisgemaakt eten
Cons: Dat ik niet alles op kon 😀
Guest
bertgerritsen
Points +838
Leuke plek om te lunchen - Edit
Het personeel was super vriendelijk. De zaak is leuk ingericht, er zijn ook buiten veel zitplekken. Ze hadden havermelk voor in de koffie, vegan gebak, en falafelburger. Het is heel centraal gelegen, maar je zit er toch erg rustig.
Read morePros: Vriendelijk personeel, Lekker eten, Leuke zitplekken
Cons: Alleen havermelk, geen andere opties, Serveert ook vlees en vis
Guest
houtskool
Points +59
Heerlijk plekkie en leuke kat - Edit
Heel lekker gegeten, leuke sfeer en aankleding. Je bestelt bij een soort foodtruck en haalt daar ook af. De kaart richt zich op het werken met lokale ingrediënten. De kaart is niet supergroot maar vaak vind ik dat een goed teken. De vega opties vind ik uitgebreider dan doorgaans in de Achterhoek te vinden is. Er stonden zelfs wat vegan taartjes in de koeling, maar ik zat al te vol van het hoofdgerecht. Klein nadeel was dat de mayo niet vegan was, misschien een kleine tweak om het helemaal vegan-proof te maken :)
Read moreJe zit ook redelijk vlakbij een drukke straat, dit vonden wij persoonlijk wel gezellig voor een beetje drukte.
Pros: Geen exotische opties maar gewoon lekker!, Heerlijk gekroeld met de aanwezige kittycat, Goede flinke portie
Cons: Geen vegan mayo, Niet ver van drukke weg
Guest
For Members
Why was my review removed? Guidelines for writing a review View our privacy policyFor Business Owners
Claim this business See inaccurate information? Submit an update here Link to this page from your site See an unfair review? View full terms & conditionsThis page has been viewed 0 times.