100% Vegan and raw food without gluten, sugar, flour, or salt. There's no oven in the restaurant. Price: Moderate more-less
Vegan, All Raw, Turkish
Sıra Kavaklar Sok. 14 İzmit
Kocaeli, Turkey
0262-3237755

Mon-Sat 9:00am-7:00pm

more-less
reviews

Reviews

First Review by MehmetAk
MehmetAk
MehmetAk
  • raw
Contributions
+16

Levent iZKAN

5
Posted on 02 / 05 / 2012

La Veranda Canlı Yemek Kutusu programına bir kac aydan beri üyeyiz. Mehmet beyin ilgisi ve acıklamaları bize bu programa olan inancımızı arttırdı ve hemen üye olduk.
İlk paket geldiğinde yemeklerin ceşitliliği sizi şaşırtıyor. Ara oğünlerle birlikte meyve ve şaşırtılacak şekilde tatlılarınız de var. İlk başta tüm yemeklerin tadı tuzu yoktur diye düşündük. Yemeklerin ; sosların ve ozellikle tatlıların:) tadı bizi şaşırttı cünkü genellikle bu tarz yemeklerin tadı olmaz diye biliyorduk ama laveranda tat konusunda uzmanlaşmış ve yeni bir tarz yaratmış. Tüm yemeklerin malzeme detayına özen gosterildiğini fark ediyorsunuz. Sağlıklı beslendiğinizi ilk günden itibaren fark ediyorsunuz. Kendinizi daha zinde hissediyorsunuz ve bende olan uykusuzluğu yok etti. Daha sağlıklı; verimli uyuyorsunuz. Sabahları kalkamayan ben şimdi oalar saatten önce kalkıyorum.
Belki ooğumuz kilo icin bu programla ilgileniyoruz ama inan ki kilo bu programla beraberinde gelen bir şeydir. Vücut sanırım sağlıklı beslenince fazla olan kiloları tutmayı bırakıyor. Ben şahsen 2 ayda 6 kilo verdim; hem de spor yapmadan. Ayrıca bu program size haftada 1-2 defa et yeme kacamak fırsatı veriyor. Zevkle yiyorsunuz ; La Veranda ailesine teşekkürler.
Levent iZKAN

Pros: excelent food, helthy cuisine, good value

 

This business supports the service that HappyCow provides :o)

 

If you are the Owner of a listing on this site, we invite you to join our highly successful Priority Friend program today. click for details >>

 

Close

Dear Owner and Manager of La Veranda:


While your business is currently a free listing on HappyCow, there is so much more we can do to further promote your business to the millions who visit this site every year.

Enjoy more...

Here's how you can take advantage of HappyCow's Internet popularity:

Your sponsorship will keep the HappyCow service strong on the Internet. Thank you.

Close

 

Last updated: 2013/08/22

 

Added: 2011/02/04

 

Added by: Guest

 

Close